خط مشی و سیاست های کاری شرکت

شرکت خدمات آزمایشگاهی مقاوم سازان مینو با به کار گرفتن تجهیزات آزمایشگاهی و میدانی مدرن و پرسنل و مدیریت مجرب از طریق همکاری با فعالان حوزه مهندسی عمران همچون انبوه سازان، پیمانکاران، سرمایه گذاران و ادارات دولتی و اساتید دانشگاه، تامین رضایت کارفرمایان در راستای توسعه پایدار، ارائه راهکارهای بهینه در زمینه طراحی و اجرای پروژه های عمرانی، حفظ محیط زیست و ایمنی نیروی انسانی را هدف اصلی خویش قرار داده و تمامی منابع مالی و انسانی خود را برای تحقق این اهداف به کار می‌گیرد.


از مشروح فعالیتهای شرکت می توان به انجام مطالعات ژئوتکنیک، طراحی، مشاوره و بهسازی فونداسیون و زیرسازه، آزمایش های کنترل کیفیت مصالح ساختمانی، استقرار آزمایشگاه میدانی، طرح اختلاط بتن، تهیه، فروش و اجرای محصولات ژئوسنتتیک، آب بندنی زیرزمین، اجرای استخرهای ذخیره آب کشاورزی، بهسازی خاک، شمع، طرح و اجرای میکروپایل، حفاری و تزریق، خاک مسلح، گودبرداری و دیوار حایل،  مشاوره و ارائه راهکارهای مهندسی در زمینه شناخت معضلات خاک را نام برد.

مهندس عبدالمتین ستایش

مدیر عامل شرکت مقاوم سازان مینو

شرکت مقاوم سازان مینو با بیش از 10 سال سابقه اجرای ژئوسنتتیک ها در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت و معدن، گودهای ساختمانی و... در تمامی نقاط کشور ... بیشتر بدانید

ساعت کاری

شنبه تا

پنج شنبه

08:00 صبح  الی

15:00 بعد از ظهر

جمعه   تعطیل

 

نماد اعتماد الکترونیکی

Please publish modules in offcanvas position.