سفارش خرید کتاب فونداسیون های سطحی

 نام کتاب: فونداسیون سطحی ظرفیت باربری و نشست

مولف: براجا ام داس

مترجمین: عبدالمتین ستایش- رحمان محسن آستانی- مقداد رمضانزاده بادلی

ناشر: سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی

سال چاپ: 1388

شماره شابک: 1-026-102-600-978

 

جهت ثبت سفارش می توانید از طریق فرم زیر به صورت آنلاین پرداخت نمایید و یا در صورت تمایل با انتقال وجه به صورت کارت به کارت سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش کارت به کارت

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
هزینه پست در قیمت کتاب لحاظ شده است.
0 ریال

 

کتاب فونداسیون های سطحی، ظرفیت باربری و نشست برای استفاده اعضای هیات عملی و دانشجویان مهندسی ژئوتکنیک و همچنین مهندسین مشاور برای استفاده به عنوان یک کتاب مرجع در نظر گرفته شده است.
این کتاب مشتمل بر هشت فصل می باشد. در فصول 2، 3 و 4 تئوری های کنونی تخمین ظرفیت باربری نهایی فونداسیون های سطحی تحت بارگذاری ها و شرایط زیر سطحی مختلف که در طی پنجاه سال گذشته توسعه یافته اند ارائه می گردد.
فصل 5 اصول تخمین نشست فونداسیون ها، هم الاستیک و هم نشست های تحکیمی را مورد بحث قرار می دهد. برای محاسبه نشست فونداسیون بایستی با اصول تخمین افزایش تنش در توده خاکی که بار فونداسیون را از روسازه انتقال می دهد آشنا بود لذا این اصول نیز در فصل 5 مورد بحث قرار می گیرند. پیشرفت های اخیر در رابطه با ظرفیت باربری نهایی فونداسیون های سطحی در اثر بار زلزله در فصل 6 ارائه شده است. همچنین در این فصل جزئیاتی نیز در رابطه با نشست های دائمی فونداسیون ها در اثر بارگذاری تناوبی و گذرا که از مشاهدات تجربی بدست آمده از آزمایشات آزمایشگاهی و آزمایش های محلی ناشی شده اند گنجانده شده است. در طی پانزده سال گذشته پیشرفت های مداومی برای ارزیابی امکان استفاده از مسلح کنند در خاک برای افزایش ظرفیت باربری نهایی و مجاز فونداسیون های سطحی و همچنین کاهش نشست آن ها تحت انواع مختلف شرایط بارگذاری صورت پذیرفته است. مصالح مسلح کننده شامل نوارها و تسمه های فولادی گالوانیزه و ژئوتکستایل و ژئوگرید می شوند. فصل 7 آخرین پیشرفت ها در این زمینه را ارائه می نماید.
فونداسیون های سطحی (همانند فونداسیون دکل های مخابراتی) بعضی مواقع در معرض نیروهای برکنش قرار می گیرند. تئوری های مرتبط با تخمین ظرفیت باربری نهایی فونداسیون های سطحی در برابر نیروهای برکنش در خاک های درشت دانه و رسی در فصل 8 ارائه شده است.
در هر فصل مثال های متعددی نیز برای تشریح تئوری های ارائه شده بیان شده اند.

 

شرکت مقاوم سازان مینو با بیش از 10 سال سابقه اجرای ژئوسنتتیک ها در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت و معدن، گودهای ساختمانی و... در تمامی نقاط کشور ... بیشتر بدانید

ساعت کاری

شنبه تا

پنج شنبه

08:00 صبح  الی

15:00 بعد از ظهر

جمعه   تعطیل

 

نماد اعتماد الکترونیکی

Please publish modules in offcanvas position.